Pernenat 21 Dhjetor, 2020 10

Hundet e zena tek beba

Bebi im 7 javesh esht shum i bllokuar nga hundet u ben 8 dite ,ja bej me uje fiziologjok para se ta ushqej dhe 2 her ne dite ja terheqme pompe,prap i bllokuar esht tani ndjej qe ka si gerhitje dhe tek brinjet ,mos i kan kaluar poshte sekrecionet kam frik per ftohje se esht shum i vogel.faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X