Pernenat 22 Shkurt, 2021 4138

Humbje dokumenti ne gjermani

Përshëndetje ju nena ,zonja qe jetoni ne Gjermani!
Me ka humbur karta e lejeqendrimit ne Gjermani (Aufenthaltstitel) dhe me duhet te bej nje te re me patjeter.A keni dijeni sesa zgjat procesi deri ne marrjen e kartes se re pasi me intereson ta marr sa me shpejt te jete e mundur ngaqe do udhetoj ne shqiperi per te kryer punet e mia dhe nuk me pret koha. 😞
Faleminderit nese me informoni me teper. 🙂

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X