Pernenat 20 Dhjetor, 2019 218

Heqja e barkut te bebet

Kam djalin 3 muajsh dhe ka gati një javë me heqje barku më jane dhëne enterogermina por nuk po ka ndonjë ndryshim. E ushqej vetëm me gji. Çfare mund të më sugjeroni ju?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj te kombinoni fermentet lattici( enterogerminen qe keni ) me raxerin 10 mg 3 here nga 1 tb te tretet ne 100 ml uje.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X