Pernenat 29 Qershor, 2021 0

Hemorroidet ne shtatzani

Jame 15 javeshe shtatezen dhe vuaj nga hemoroidet, ju luyem me sygjeroni nje mjekim???


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X