Pernenat 1 Gusht, 2020 1857

Hemorragji ne shtatzani

Pershendetje doja te pyesja pasi jam shtatzane ne javen e 4 dhe sot pata hemuragji dhe vajta bera eko bebi esht me tha doktori dhe me dhe dhe 1 spasmex por prap kam hemuragji 😭😭dhe kam shum frik se kam kaluar nje abort me par dhe nuk dua te ndodhi e njejta gje prap pasi e kam femijn e par 😭😭

 1. avatar Anonim-8079

  Sa mujshe e ke pas abortin e meparshmer
  Edhe sa koh ngele pas abortit

  1. avatar Anonim-8140

   Pershendetje ne javen 6 deshtova te part pasi i kisha binjak dhe ne fillim me ra njeri pastaj tjetrit nuk ju formua zemra dhe e hoqa pasi ndenja 6 muaj dhe mora ilace prap sepse kam vezoren polasctike dhe pa ilace nuk bje dot shtatzane

 2. avatar Anonim-8079

  Pff ms u mrz ishall zot te ben me nje femi
  Une e humba 5 mujshe edhe diten qe e mora vesh qe e kisha djal …edhe une po bj 6 muj qe ruem po prap kam frik ta tetoj pereseri se ms ndodhe prp e njeta gje 😒sdo e duroja dot

 3. avatar Anonim-8140

  Ishalla motra ty te bekon zoti pasi un kam shum frik 😭😭pasi sot kam pas prap hemuragji dhe kam shum dhimbje 😭😭ishalla zoti ben mbrekulli por un se di skam shpres te shikojm do bej eko prap nesr e kam bebin apo jo dhe ty te bekoft zoti sa me shpejt 🙏🙏te me falesh nse u zgjata por me duket si letsim kir shprehem

 4. avatar Anonim-8079

  Po para se te tentoj bere do nje vizit do nje analiz do nje gje ?
  Une piva acid florik per 2 muj e tn do vet te bej viziten te shof a jan cdo gje ne regull e te tetoj po prap e kam ate friken 😏😏sdo e duroja dot prpa

  He si je sot a je me mir a e ke bebin ?

  Edhe nje pyete tjt pas sa kohe qe tentove ngele shtazane?

 5. avatar Anonim-8140

  Per 6 muaj ndenja pas abortit dhe mora acid folik dhe nje kokerr tjetr greke dhe un si ty do i vazhdoja 3 muaj ilacet por kisha ngel shtatzane dhe se dija ndaj kam frik dhe per kte skemi ca bejm tha doktori se ilacet i kam mar dhe tani zoti e ka ne dor 🙏

 6. avatar Anonim-8079

  Ishalla zoti te ruajt
  Po kshu bere do nje analiz do nje gje
  Une edhe bakshorti kemi shum frik prandaj do vemi njer per vizit pqstaj te tentoj prap

 7. avatar Anonim-8140

  Jo sepse qe muajn e par qe mora acidin folik dhe pakon tjetr kisha ngel shtatzane un kam vezoret qe nuk rriten ndaj dua kur te bej patjetr

 8. avatar Anonim-8079

  Po aboryi i me parshem nga se ndodhi?

 9. avatar Anonim-8140

  Po ishin dy binjak dhe un se dija qe isha shtatzane dhe kur bej eko isha 6 javshe dhe njeri me ra vet kurse tjetri nuk u zhvillua thjesht ndodhi nga zoti nuk kisha problem qe abortova

 10. avatar Anonim-8079

  As une nuk kisha fare prb isha shum mir as vet se kuptova se si ndodhi 😏po kam frik ta filloi prap prz shum keq sdo e duroja dot me te njejten gje mu desh shum muaj te mbleth veten se e humba 5 muajshe me mirte malli per ato leviziet e ti 😏😏😏qenka vrt shum keq ky aborti

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X