Pernenat 21 Dhjetor, 2020 17

Hemoragji ne javen e 35

Pershendetje, jam ne javen e 35 dhe kam pasur hemoragji pak, dhe tani sekrecione kafe,


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X