Pernenat 25 Gusht, 2020 761

Hemangioma

Pershendetje
VAJZA IME KA LINDUR ME NJE HEMANGIOM PER TE CILEN KAM MARE MJEKIM SAPO LINDI , SOT ESHTE 3 VJECE DHE UNE DUA TJA HEQ SEPSE AJO NDIHET KEQ VETE . A ESHTE E LEJUESHME DHE ME MIRE NE KETE MOSHE APO E RRITUR , ? SHFAQ PROBLEME HEQJA ME LAZER ? SI TE VEPROJ JU LUTEM

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X