Pernenat 29 Prill, 2020 1383

Hekur ne shtepi

Pershendetje…une jam nje zonje me eksperienc pune ne hekur…dhe nese ndonjera ka nevoje per mua ju lutem shkruani ketu..jam e interesuar te vi te punoj ne hekur.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X