Pernenat 11 Gusht, 2019 246

Hcg Pappa

Pershendetje kam ber analizat e gjakut S-hCG -B -V 101 ug/l dhe S-PAPPA 3052 mU/l , a jane normale keto shifra ne shtatezani apo jo jam shtatzane ne javen e 11. faleminderitPër të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X