Pernenat 11 Qershor, 2021 0

Hapat e femijes

Vajza ime është 8muajshe dhe vërehet se ka dëshirë të ecë vetëm në këmbë do që të rrijë
Mirpo kam një pytje kur mundohet të bëjë hapa i bën shum mir po edhe rri në maje të gishterinjëve.
Nganjëherë mendoj se po të filloj te ecë do të ecë me maje të gishtërinjëve
Është normale?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X