Pernenat 20 Dhjetor, 2019 157

Gryke me qelb

Pershendetje. Vajza ime 2 vjece me ka vvuajt gjithmone nga gryket qe kur mbushi 1 vjec. Muaj per muaj i behen gryket me qelb,nga nalizat e shumeta me doli valjza alergjike 100%. Pediatra vajzes i dha arides per alergji qe po ben 2 muaj qe e perdore. Mbaroj ilaci alergjikut dhe vajza me filloj kollen direkt, u konsultova me pediatren dhe me tha vazhdoja serisht ilacin e ailergjis.Gjate kto 2 muajve vajza nuk me eshte semure nga gryket. Pyetja ime eshte: A ka ndonje problem qe shurupi i alergjis te pihet ne kohe kaq te gjate ?
Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X