Pernenat 23 Qershor, 2021 0

Grupi i gjakut ne shtatzani

pershendetje deshta me ju pyte jam shtatzane ne muajin e 8,dhe kam grupin e gjakut A- ndersa burriA+ , ne muajin e 7 me daten 6 maj kam bere analizen combsi indirekt rezultati me doli negativ dhe morra ineksionin me daten 14 maj,ndersa sot me daten 21 qershor perserita prap kete analiz per combsi indirekt rezultova Pozitiv e deshta me dit a ndikon ineksioni per kete rezultat qe doli pozitiv,faliminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X