Pernenat Shkurt 23, 2020 2306

Grip ne shtatzani

Pershendetja nena jam ne javen e 37 te shtatzanis po me ka zen gripi dhe me jan bllokuar undet dhe me djegin gryket kam shum frik mos me yp ndonje temperature cfar mund te bej .Ti keni mire bebat.FaleminderitPër të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X