Pernenat 20 Shtator, 2021 0

Grindet kur pi

Kur i jap per te pire djalit me qan dhe mezi ma kap gjoksin vetem kur i bie nga byca po shum mund te ma kapi ose sma kap fare, sdi cfare te bej ?dhe kur me fle gjum me fle permbys nuk fle ne menyre tjeter. Cuni eshte 2 muajsh


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj te krijoni nje ambient te qete kur ti jepni per te pire , e ngacmoni tek shputat e kembeve .

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X