Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Gogesimat e bebit pas ushqyerjes

Prsh, jam nje nen e re dhe kam djalin 12 dite, sa her pijn qumsht dmth e kam me gjijdhenje e ka shume zor te gogsoj dhe e vjell shumm, edhe pin shume pa ndal, a esht normale?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X