Pernenat 7 Nëntor, 2019 148

Goca 1 muaj e gjysem

Pershendetje kam vajzen 1 muajshe gjysem
Ka prbl me jashtqitjen dhe me than ti bej klizem pasi nuk del dot jasht
Por me shqeteson diçka sepse sa her i dhemb dhe nuk del jasht ka temperature 38.2 cfare me sygjeroni te bej?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X