Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Gjumi te bebet 1 muajsh

Pershendetje , djali im eshte 1 muaj e gjysme dhe nuk me flen diten fare , pin qumesht gjiri ,qfar duhet te beje?


  1. avatar Anonim-22348

    Provo ti japesh shtese sepse mbase nuk ngopet. Nga eksperienca me vajzen time keshtu me ka ndodhur

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Mbase bebi nuk ngopet me gji( si ilag pelenat???) ju rekomandoj ti beni nje peshe per te pare shtesen

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X