Pernenat 7 Nëntor, 2019 189

Gjumi ne shtatzani

Jam shtacane ne muajin
6 dhe kam prblem me gjumi naten
Ju lutem me ndimoni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X