Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Gjumi naten

Përshëndetje. Kam nje shqetesi vajza ime ka 8 muj dhe naten zgjohet shum mund te thème qdo or. Me henger han mir d’argent plus pak jogurt ose kompot te pemve si désert. Smund te them se eshte e untuar.
Mund t’me jepeni ndoqnje arsye?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj ti beni nje analize fece per parazit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X