Pernenat 9 Tetor, 2020 79

Gjumi i bebit

Prsh e dashur
Kam djalin neser ben 9 muaj dhe spo gjen rehati me gjumin naten qohet max der ne 3/4 here naten dhe do gjirin pi shum pak dhe flen .
Pediatra ktu ne bruksel me ka thene qe mos ta ushqej naten dhe max ti jap ne dite 3 here gji .
Kam degjuar shum shoqe qe i flen femija pa ju zgjuar naten
Cuni flen ne 8 e gjyswm te darkes
do doja disa keshilla ne lidhje me gjumin e bebit flm
te jeni mire


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X