Pernenat 16 Shtator, 2021 0

Gjumi i bebit

Psh e dashur. Vajza ime esht 1 muajshe dhe cdo dit rri nga 3 4 or zgjuar rresht a esht normale kjo gje?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Po eshte normale

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X