Pernenat 13 Korrik, 2020 139

Gjumi dhe dalja e dhembeve

Bebit kane filluar ti dalin dhembet e pare dhe e ben gjumin me i shqetesuar. A ndikojne dhembet tek kjo gje?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Patjeter qe procesi u dhembeve ndikon ne gjume dhe tek ushqyerja.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X