Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

Gjumi

Sa mund te qendroj bebi zgjuar(4javesh) . Ndodh q zgjohet najher dhe rrin 3 ore pa fjetur . A esht normale? A i ben keqq?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nuk ka Asgje per tu shqetesuar, bebi akoma nuk diferencon diten nga nata

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X