Pernenat 12 Nëntor, 2021 0

Gjumi

Prsh Deshta te pyes per bebet 9 muajshe sa her ne dit duhet te flen dhe sa or ?
Sepse nuk fle vet sa e zee gjumi zgjohet
Kam provuar ta qetsoj por qaj shum ,sa mund ta le të qaj, apo duhet mar pran menjher


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X