Pernenat 8 Nëntor, 2021 0

Gjume jo i rrehatshem

Pershendetje,uroj te jeni mire..Doja te ndaja me ju problemin qe kam me bebin 3 muajsh.Qe nje jave nuk arrin te beje gjum te rrehatshem,tund koken gjithe kohes por edhe kembet i leviz shume,ndonje here qane pa pritur me te madhe dhe zgjohet i hutuar.E kisha tek nje pediater,beri kontrollen e vesheve,fytit,hundeve por tha se ska gje..Doja te merja edhe mendimin tuaj si specialiste te kesaj fushe,nese mund te me ndihmoni cfare problemi mund te kete bebi im?! Ju faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Bebi juaj nga pershkrimi mendoj qe nuk flen nga colicat abdominale , ju rekomandoj masazhet me pellemben e dored, banjot e ngrohta, mbajeni ne pozicion vertikal pasi pine qe ta ndihmoni te bej gtomsiren mund ti perdorin edhe nje preparat me pika( simetikon)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X