Pernenat 3 Qershor, 2021 0

Gjuha e bebit 9 muajsh

Prsh kam vajzen 9 muajshe dhe i eshte bere gjuha ne mes si e trashe dhe si ngjyre e bardh dhe e verdhe çfar mund ti bej se jam ne merak


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X