Pernenat 26 Korrik, 2020 119

Gjoksi i bebes

Pershendetje! Si duhet te veprojme kur bebes i fryhet gjoksi? Kam djalin 2 javesh dhe qe 1 jave i eshte fryre gjoksi. Pediatria me ka keshilluar kompresa me alkol. Po e bej kete gje qe 4 dite por nuk ka asnje permiresim deri me tani. Cfare me keshilloni? Faleminderit.

  1. avatar Anonim-8124

    Gjyshja ime me ka ndihmuar per djalin qe sot e kam 5 muajsh dhe qe diten e pare qe e ka lare ja shtrydhte gjoksin i dilte qumesht,keshillobu me ndonje gjyshe degjoje dhe nga femra me te vjetra ne moshe dhe mendoj se duhet tja shtrydhesh.Me jete te gjate bebushit

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Kjo eshte hormonale nuk ka asgje pet tu shqetesuar vetem mos ja ngacmo.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X