Pernenat 24 Dhjetor, 2021 0

Gjinia e bebit

Formula ne perzgjedhjen e gjinise se bebit e cila shpjegohet edhe ne google po perdoret si justifikim apo “mburrje” ne disa raste nga nenat qe u ka funksionuar. Si mendoni eshte dicka qe ka funskionuar apo thjeshte rastesi? Pra kush nga ju e ka perdorur kete formule per perzgjedhjen e gjinise se bebit ose a njihni raste te cilat e kane perdorur ate dhe per cilen gjini konkretisht ka funksionuar?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X