Pernenat 29 Gusht, 2021 0

Gjifhenia te bebet 3 muajshe

Pershendetje, sa minuta duhet te pije nje bebe 3 muaj, theksoj se e ushqej me qumesht gjiri


  1. Klodjana.pupa

    Mua pediatra me tha 15 min ne secilin gji, por un nk e mas kohen fare dhe e le sa te doje femija. Beba ime kur ngopet e heq vet ose nk thith me.

  2. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Kur bebet ushqehen me gji nuk kane orar kohezgjatje te ushqyerjes, e kupton derisa bebi e le vet

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X