Pernenat 8 Nëntor, 2019 323

Gjidhenje

Mirëmbrëma grupi me i mire! Kam bebushen 5 javëshe. Me pi shpesh, por kur pi e bën shumë shpejt, nuk rri në gji të themi një 30 minutsh që të pije shtruar e qetë, por pi shpejt dhe e le.. gjoksi lehtësohet po kur e shtrydh kam ende goxha qumësht. Dhe rrallë mi pi të dyja gjokset, apo është herët që ti pije të dyja. Me peshën them se është mirë, se me ka shtuar nga 200 gr në jave. Por doja një mendim se nga mënyra si pi jam në dilemë a ngopet? Me nxjerr e tepricë disa herë në ditë.. me jete bebat ❤ ah dhe diçka.. ditët e fundit kam vënë re që nuk pi e qetë po lëviz këmbë duar, sikur shtrengohet, e ka raste që e lë gjirin duke qarë ose sikur nevrikoset e kështu nuk vazhdon me të pije..


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X