Pernenat 16 Shtator, 2021 0

Gjidhenja me kika silikoni

Pershendetje
Un kam nje foshnje prej 13 ditesh dhe i jap gji me koka silikoni pasi nuk arin dot te kapi koken e gjoksit
Doja te dija
A jane te demshme kokat per bebin
Sa kohe mund tja perdor


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!Ne momentin kur bebi nuk e kap direkte gjirin do ja japesh me kokat

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X