Pernenat 21 Dhjetor, 2020 28

Gjidhenja

Sa duhet te kete nje bebe 2 muajshe peshen?
Ka lindur 3600 gr
Dhe me gjatesi 50 cm
Theksoj se e ushqej vetem me gji

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Shtesa ditore eshte 30 gr keshtu qe afersisht nje femije qe ka lindur me nje peshe 3600 gr duhet te peshoje 2 muajsh afersisht 5400 gr

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X