Pernenat 22 Mars, 2020 2136

Gjidhenja

Pershendetje! Kam vajzen dy muajshe dhe e ushqej me qumesht gjiri , mirpo ndonjeher vajza pi me shpesh dhe atehet mua me duket se nuk kam mjaftueshem qumesht a edhte e mundur kjo , dhe cdi dit pij qaj (bio-shtilltee ) per shtimin e qumeshtit ? Mund te me thoni diqka rreth kesaj ceshtje dhe qfar duhet te pij per te pasur mjaftueshem qumesht?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X