Pernenat 14 Nëntor, 2019 349

gjidhenja

Pershendetje nena, vajza ime 3 muajshe prej se ka lind gjin e pin me maje plastikes sepse nuk kam thithm sme ka dal. deshta te di ka ndonje rast si une dhe qfar me keshilloni a te vazhdoj keshtu a eshte mir me plastik apo bebi lodhet e nuk ngopet ose ti jap formule?
Ju faleminderit.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Vazhdoja t’ia japesh me koke plastike nese femija nuk ta kap direkte, nuk ke arsye te nisesh formulen nese shtesa eshte e mire.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X