Pernenat 12 Nëntor, 2019 582

Gjidhenia

Pershendetje..!
Kam vajzen qe tani mbush 10 muaj
Dhe e kam me gji
E pin shum por ushqehet shum pak
Me peshen esht 10 kile
Do te doja te dija nga ju a esht normale qe pin gji shum dhe ushqim nuk e han edhe aq shum
Faliminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X