Pernenat 16 Korrik, 2020 167

Gjidhenia dhe shtatzania

A eshte e demshme ti japesh gji femijes nese ke ngelur shtatzane?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Gjate shtatzanise ndodh nje ndryshim i hormoneve ne organizem qe kalojne permes gjirit, prandaj nuk rekomandohet dhenia e gjirit.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X