Pernenat 17 Mars, 2022 0

Gjidhenia

Pershendetje. Kam djalin 7 muajsh , e ushqej me gji dhe ushim , pas kalimit te covid ne janar me ka shkaktuar tiroidit, inflamacion inlarte ne te dyja gjendrat, kshu qe mjekimi qe duhet te ndjek esht kortizon ne doze te ulet nje her ne mengjes,problemi eshte qe ne kete rast te shkepus bebin nga gjiri? Ndikon kjo ne zhvillim e tin nese vazhdoj me gji? Faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X