Pernenat 1 Shkurt, 2022 0

Gjidhenia

Pershendetje, jam nje nene e re me nje bebe 2 muajshe e gjysem. Deri me tani kam kam ushqyer bebin vetem me gji por pasi u semura me Covid mu desh te perdorja biberonin per te ushqyer bebin here pas here pasi nuk mjaftonte vetem qumeshti im. Problemi qendron qe tani e kam te veshtir qe bebi te pije nga gjoksi im, preferon me shume biberonin dhe kur e ve te pije ne gjoks eshte nje sfide e vertet pasi grindet shume. Nje keshille nga ana juaj se si ta rikthej perseri gjidhenjen e plote do ishte shume e vlefshme per mua. Faleminderit!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X