Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Gjidhenia

Pershendetje, vajza ime ka lindur me peshe 3420 gram tani ka 3 jave dhe pesha e saje eshte 3670 gram e ushqej beben vetem me qumesht gjiri sipas jush a po i mjafton vetem qumeshti i gjirit, faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X