Pernenat 6 Tetor, 2020 366

Gjidhenia.

Pershendetjeđź’—
E kam bebi 1 muaj e gjysem. E kam me gji. ishte femi 1 muaj rresht shum i qet vetem pinte gji dhe bente gjum, tani prej 1 javesh grindet ne gji shum dhe me shum gjat nates nuk qan me te madhe mire po gjumin e qet nuk e ben ashtu si me par. Po kam frik qe spo i mjafton gjiri. Gjinjt ikam te buta , spo e kuptoj a po pi mjaftueshem jam shum e shqetsuar se a po ngopet boll bebi im.. a mund ti vendos pak edhe qumesht pluhur!!!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X