Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Gjender bebi

Kam vajzen 6muajshe dhe ne anen e majt koka e gjoksit I esht futur Brenda dha ka nje Si gjender dhe e ka pak me te enjtur se tjetera jam shum ne merak… Dhe njejren nga veshkat te majten e ka 2milimeter me te madhe me sugjeroni nje mjek nefrolog pediater te lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X