Pernenat 23 Tetor, 2020 118

Gjatesia e Fetusit

Pershendetje te nderuar, jam shtatzene per here te pare dhe ne kontrollen e pare qe bera para ca ditesh kuptova se jam shtatzene 5jave e 6 dite dhe gjatesia e fetusit ishe 1,83cm , mos ndoshta ka gabuar tek java e shtatzenise mjeku pasi qe duke hulumtuar ne google pash se zakonisht gjatesia e fetusit ne javen e 5 eshte 1cm?!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X