Pernenat 11 Qershor, 2021 0

Gjakderdhje ngjyr kafe ne javen e peste

Peshendetje te gjitha nenave
Jam ne javen e peste te shtatzanis dhe sot ka fillu me sekrecion ngjyr kafe, gjinekologia me ka rekomandu vetem utrogestan 200mg
Shume po brengosem se gjakderdja po vazhon ende

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X