Pernenat 7 Dhjetor, 2020 67

Gjakderdhje nga hunda

Pershendetje nena .
Jam ne javen e 9 te shtatzanise dhe kam dy dite qe kam gjakderdhje nga hunda esht normale ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X