Pernenat 6 Korrik, 2019 2067

Gjakderdhje ne tre mujorshin e pare

Pershendejte desha tju baj nje pytje jam ne hall te madh
Jam ne javen e 6 te shtatzanis dhe kam tre dit qe kam gjakderdhje jam shum e stresume
Une jetoj ne franc po kam ardh per pushime ne shqiperi dhe ktu ku jetoj une tani nuk ka gjinokolok vetem infermjere dhe spo din as ni gja mem tregue ju lutem me ndimoni .
Aesht normale te kem gjak derdhje ajo


  1. avatar Anonim-4547

    Mendoj se duhet te besh nje vizite.

  2. avatar Anonim-5540

    Edhe une kisha gjakderdhje muajin e pare e te dyte por me doktorri me dha gjilpera e serume e tani fale zotit madhe jam mire
    Shko ne doktor sa me shpejt dhe rri e qete dhe shtrire

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X