Pernenat 31 Korrik, 2020 112

Gazerat tek bebi

Pershendetje,
Bebeja ime ka ngerrqe (kolika) gjate mbremjeve. Qan shume dhe shqetesohem gjithashtu. Dua te di si mund t’i ndihmoj bebes sadopak dhe sa zgjasin ato?
Falemnderit paraprakisht!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X