Pernenat 26 Prill, 2020 3310

Frike te fle vetem

Pershendetje doktoresha
Kam nje vajze 6 muajshe dhe ka dy dite qe zgjohesh 3-4 here naten dhe qan. Vajza ka krevatin e saj. Sa here qan e mar ne krevatin tim qetesohet dhe fle e qete. Nuk dua ta mesoj te fle ne krevatin tim. Si mund ta ndihmoj?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X