Pernenat 2 Shtator, 2020 132

Foshnja shkul floket

Prsh kam nje pyetje perse foshnja gjat gjidhenies i shkul floket e veta a din dikush tme tregoj dhe si tja humb ket ves klb

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Perpiquni gjate dhidhenies ti largoni doren tek floket femijes tuaj edhe perkedhelani koken , floket me pellemben tuaj

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X