Pernenat 20 Shtator, 2021 0

Foshnja 1 muajsh

A e pengon foshnjen 1 muajshe drita e madhe e dhomes kur eshte duke fjetur






  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj qe kur bebi fle , ti krijohet nje ambient i qete me drite natyrale gjate dites dhe me nje drite te vogel gjate nates qe edhe bebi te mesohet me kulturen e gjumit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu



Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X