Pernenat 5 Mars, 2021 0

Forma e kokes te bebet

Përshëndetje kam djalin 6 muajsh ka lindur me torticollis si pasoj e ksaj ka fjetur me shume në anën e majtë dhe forma e kokes ka marr njo forme te quditshme te themi nuk eshte diqka e tepert por une si nënë e verej dhe dua te di a ka ndonjë mënyrë per ta rregulliar?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X